ВО "Свобода"

ENG

14 квітня 2016
Андрій Бондаренко: Як за три місяці заробити додаткові 20 млн грн у бюджет міста
Андрій Бондаренко: Як за три місяці заробити додаткові 20 млн грн у бюджет міста

Перебуваючи на посаді заступника Хмельницького міського голови з грудня минулого року, Андрій Бондаренко вже має що розповісти про досягнення в наповненні міської скарбниці.

"Насамперед ми взялися налагоджувати системну роботу щодо протидії ухилянню від сплати пайових внесків забудовниками Хмельницького. Маємо результат - 64 укладених угоди на 16, 5 млн грн. Це при тому, що за весь 2015 рік до бюджету надійшло лише 11, 8 млн грн", - говорить свободівець.

Наступний крок: у найкоротші терміни організували розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозиті у державному банку. "Для нас великим здивуванням стало те, що раніше місто жодного разу не заробляло кошти на відсотках з депозитів, хоча вже протягом десятка років це доволі поширена практика по всій Україні".

За словами Андрія Бондаренка, лише за 20 днів до бюджету надійшло додаткових 1, 2 млн грн. Це близько 60 тис. грн на день. До кінця року очікується щонайменше 15 млн грн. А щоби зняти усі питання щодо корупції, до складу конкурсної комісії, яка відбирала банк, включили представника СБУ.

Є гарні результати і від розпочатої інвентаризації земель, які використовують без належного оформлення. За І квартал цього року маємо збільшення надходжень від орендної плати на 6 млн грн або на 40%. Це при тому, що ставки оренди, із огляду скрутну ситуацію в країні, залишили незмінними.

На досягнутому команда свободівців у Хмельницькому зупинятися не збирається. Вже визначені пріоритети роботи на майбутнє, зокрема проведення грошової оцінки землі, чого фактично не робили у Хмельницькому з часів проголошення незалежності України. Це дозволить збільшити надходження від орендної плати у півтора рази (приблизно +50 млн грн в бюджет).

"Також будемо боротися з виплатою заробітної плати в конвертах, незаконними забудовами, приводити ставки оренди комунального майна до економічно обґрунтованого рівня та відновлюємо практику проведення земельних аукціонів на право оренди землі", - додав свободівець-заступник міського голови Хмельницького.

Прес-служба Хмельницької міської організації ВО "Свобода"