ВО "Свобода"

ENG

2 грудня 2016
Об'єднання українок "Яворина" обурене відмовою влади в нагородженні вдови Героя Небесної Сотні Тетяни Бондарчук
Об'єднання українок "Яворина" обурене відмовою влади в нагородженні вдови Героя Небесної Сотні Тетяни Бондарчук

Всеукраїнське об'єднання українок "Яворина" обурене відмовою влади підтримати подання громадськости про нагородження вдови Героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука - Тетяни Бондарчук і вимагає належно відзначити її подвижницьку працю. Про це йдеться у зверненні голови об'єднання Ірини Сех до Президента України, скерованого 2 грудня 2016 року.

Активістки ГО ВОУ "Яворина", до яких належить Тетяна Бондарчук, вважають, що відзначення заслуг такої людини - це обов'язок і справа честі людей, яким довірено владу в державі.

"У ці дні українці відзначають третю річницю Революції Гідности, вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні, віддають належну шану учасникам Майдану, родинам загиблих. Однак нам дуже прикро констатувати факт зневажливого ставлення до людини, яка багато жертвувала й жертвує для України, яка втратила під час Революції Гідности чоловіка - одного з воїнів Небесної Сотні Сергія Бондарчука. Йдеться про активістку нашої громадської організації, голову Хмельницького осередку ГО ВОУ "Яворина", заступника голови Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області Тетяну Бондарчук.

Нещодавно громадська організація "Родини Героїв Небесної Сотні" уже вдруге звернулася до Хмельницької обласної державної адміністрації з поданням на представлення Тетяни Бондарчук до відзначення державною нагородою України - Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня. Однак у Хмельницькій облдержадміністрації не підтримали подання і повернули пакет документів.

Така позиція керівництва виконавчої влади області (голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук) обурила громадськість, передусім ГО "Родини Героїв Небесної Сотні", яка на своїх зборах вирішила клопотати про нагородження вдови Сергія Бондарчука як однієї з найбільш гідних і заслужених українок. Своє обурення та почуття образи висловлює і наше Об'єднання українок "Яворина", в якому невтомно і самовіддано працює Тетяна Бондарчук.

Сама пані Тетяна наголошує, що їй не потрібні нагороди. І це зрозуміло, бо вищими від нагород є повага, любов і вдячність сотень воїнів-захисників та їхніх родин, дітей із прифронтових територій, обпалених війною, сиріт, осіб з інвалідністю, яким допомогла й продовжує допомагати Тетяна Бондарчук.

Однак ми вважаємо, що відзначення заслуг такої людини - це обов'язок і справа честі людей, яким довірено владу в державі.

Тому звертаємося до Вас із закликом відновити справедливість, якою знехтувало керівництво Хмельницької ОДА, та належно відзначити подвижницьку працю вдови Героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука - Тетяни Бондарчук", - йдеться в документі.

Прес-служба ВО "Свобода"