ВО "Свобода"

ENG

3 лютого 2017
Юрій Кравчук: Стати волонтером - обов'язок кожного
Юрій Кравчук: Стати волонтером - обов'язок кожного

На Старосинявщині люди активно відгукнулись на заклик волонтерів та допомагають у розв'язанні нагальних проблем військових на передовій. Мешканець Старосинявщини Борис Голодний зголосився передати необхідне бійцям, які перебувають у пеклі війни - на "нульовій" лінії. Їм необхідна була електрика, тож бензогенератор потужністю 5 кіловат було придбано за кошти підприємців, фермерів, небайдужих громадян. Менш як за добу було зібрано необхідну суму (10 тис. 300 грн), придбано електрогенератор та доставлено у Хмельницький. Вранці 3 лютого 2017 року вантаж для військових, зокрема внесок Старосинявського осередку БФ "Волонтери Поділля", вирушив на Донбас.

Голова Старосинявської районної організації ВО "Свобода", волонтер Юрій Кравчук зазначив: "Чим ми, українці, відрізняємось від окупантів-москалів? Ми - велика нація. За роки війни українці не зачерствіли. Люди готові допомагати армії, віддавати останнє заради миру після перемоги. Останнє загострення ситуації під Авдіївкою вкотре продемонструвало, що біда та загроза гуртує нас устократ. Лише за останні три дні старосинявські "Волонтери Поділля" забезпечили військових двома бензопилами, одним електрогенератором та водяним насосом.

Постійно необхідні шкарпетки, білизна, засоби гігієни, медикаменти. Зараз є потреба у ще одному електрогенераторі для 79-ї бригади. Не будьте байдужими, долучайтесь.

Тримаємо кулаки та молимося, за волонтерів, які рушили на Донбас, і військових, які тримають оборону".

Прес-служба Старосинявської районної організації ВО "Свобода"