ВО "Свобода"

ENG

26 вересня 2017
Тетяна Бондарчук: У Попасній дізналися про загибель бійця з Миколаєва
Тетяна Бондарчук: У Попасній дізналися про загибель бійця з Миколаєва

26 вересня 2017 року члени Хмельницького обласного підрозділу об'єднання українок "Яворина" повернулися з чергової волонтерської поїздки на Схід.

Із благодійною місією "яворинки" відвідали бійців 4-ї роти "Січ" батальйону "Київ", 1-ї штурмової роти ДУК "Правий сектор", 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Завезли допомогу до попаснянського шпиталю, часовоярської школи-інтернату, покровського притулку для сиріт "Батьківський дім".

"Позаду ‒ тисячі кілометрів доріг у Луганській і Донецькій областях, перевтома та моральне виснаження. Ми були поруч із авдіївською промзоною, не більше 700 метрів від ворога. Постріли не стихають, ‒ розповідає головна "яворинка" Хмельниччини, дружина героя Небесної сотні Тетяна Бондарчук. ‒ А у Попасній нас зустріла трагічна звістка про загибель під час нічного обстрілу 25-річного бійця з Миколаєва Романа Довгого".

Жінки-волонтерки доправили на Схід продукти харчування (лише замороженого м'яса ‒ 200 кілограмів), теплий одяг для воїнів і діток, ковдри, акумулятори, ліки, засоби гігієни, іграшки, книги українською мовою, канцелярські приладдя, різноманітні смаколики.

"Явориники" висловлюють вдячність усім небайдужим, хто долучився до збору допомоги.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"