ВО "Свобода"

ENG

4 жовтня 2017
Леся Герасимчук: Хмельницький може стати туристично-логістичним центром
Леся Герасимчук: Хмельницький може стати туристично-логістичним центром

На ґрантові кошти фондів ЕС фахівці нещодавно створеної Агенції розвитку Хмельницького розробили і подали відразу три проєкти, орієнтовані на впровадження інновацій у різних галузях економіки міста. Завдяки інтерактивним технологіям Хмельницький планують перетворити на туристично-логістичний хаб.

"Із Хмельницького дуже зручно добратися до Меджибожа, Антонін, Старокостянтинова. На відміну від цих міст, ми не маємо визначних історичних пам'яток, але можемо запропонувати туристу гарне розміщення, заклади харчування тощо", ‒ зазначила директорка агенції свободівка Леся Герасимчук.

За ґрантові кошти планують створити туристично-логістичний центр і встановити у різних мікрорайонах міста, зокрема біля залізничного та автовокзалів, спеціяльні електронні інформаційні бокси, які також виконуватимуть функцію платіжних систем.

За словами свободівки, другий проєкт спрямований на реставрацію музею історії міста. За кошти фонду ЕС там планують створити інтерактивні експозиції, де відвідувачі самі зможуть стати частинкою історії: "Робимо наголос на поєднанні звичайних виставкових матеріялів із сучасними технологіями".

Третій проєкт орієнтований на освіту майбутнього ‒ на базі одного з училищ готуватимуть фахівців для роботи в тепличному господарстві.

Відео: youtube.com.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"