ВО "Свобода"

ENG

25 жовтня 2017
Михайло Полодюк: Місто виконало всі умови для початку опалювального сезону в Шепетівці
Михайло Полодюк: Місто виконало всі умови для початку опалювального сезону в Шепетівці

Виконком Шепетівської міської ради виконав усі умови для початку опалювального сезону. Про це 25 жовтня 2017 року заявив Шепетівський міський голова свободівець Михайло Полодюк під час брифінгу щодо зриву опалювального сезону у місті.

Відповідне рішення про початок опалювального сезону 23 жовтня виконком міськради ухвалив ще 19 жовтня і довів його до всіх виконавців, у тому числі до ТОВ "Шепетівка Енергоінвест".

"Виконком погасив усю б'юджетну заборгованість перед ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" ще у березні-квітні цього року. А інформація про 27 мільйонів гривень боргу, поширювана ЗМІ, не відповідає дійсності і спростована фірмою "Шепетівка Енергоінвест". Це державний борг перед підприємством, а не комунальний", ‒ зазначив свободівець.

Крім того, за словами націоналіста, управлінські компанії розпочали роботу щодо утеплення внутрішньобудинкових мереж і підписали всі необхідні документи для подачі тепла в багатоквартирні будинки.

"Далі все залежить від того, як виконає свої зобов'язання "Шепетівка Енергоінвест" і чи вчасними будуть поставки газу. На цей фактор, на жаль, міська рада впливу не має", ‒ підсумував Михайло Полодюк.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"