ВО "Свобода"

ENG

30 жовтня 2017
Михайло Полодюк: Ми не дозволили закласти в тариф на опалення для населення необґрунтовані витрати
Михайло Полодюк: Ми не дозволили закласти в тариф на опалення для населення необґрунтовані витрати

30 жовтня 2017 року на позачерговому засіданні виконком Шепетівської міської ради затвердив нові тарифи на опалення для населення. За послугу централізованого опалення шепетівці сплачуватимуть 42, 91 грн. за 1 м. кв. Цей тариф є суттєво меншим за початкові плани ТОВ "Шепетівка Енергоінвест".

"Ми змушували підприємство переглянути пропонований тариф щонайменше тричі, адже в серпні нам подали на розгляд цифру майже 50 грн за 1 м. кв. Докладно вивчивши розрахунки, побачили, що "Шепетівка Енергоінвест" намагався перекласти на містян щонайменше 12 млн грн необґрунтованих витрат", ‒ розповів Шепетівський міський голова свободівець Михайло Полодюк.

За словами націоналіста, фірма включила в тариф для населення витрати на технічне обслуговування та ремонт автомобілів на 253 тисяч гривень, на тренінги (чверть мільйона гривень), періодику і поліграфію, послуги адвокатського об'єднання, хоча у штаті є аж чотири юристи. Чималі бажання має фірма і щодо 9 мільйонів прибутку та покриття концесійних платежів більш ніж на 1 млн гривень.

Після тривалих і складних дискусій міська влада все ж домоглася справедливого тарифу для населення. "Ми не могли дозволити ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" ошукати мешканців. Підприємство вдалося до звичайного шантажу, зірвавши початок опалювального сезону і взявши людей у заручники ситуації. Однак ми зайняли принципову позицію і на разі маємо адекватний розрахунок тарифу", ‒ прокоментував свободівець.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"