ВО "Свобода"

ENG

1 листопада 2017
Михайло Полодюк: Громада Шепетівки стала заручницею інтересів кількох бізнесменів
Михайло Полодюк: Громада Шепетівки стала заручницею інтересів кількох бізнесменів

Комерційна структура "Шепетівка Енергоінвест" з 2011 року не може впоратися зі своїми обов'язками з теплопостачання в місті. Очільники підприємства накопичили перед НАК "Нафтогаз" величезні борги. Ця безвідповідальність не дає їм можливости отримати ліміти на газ, а населенню ‒ тепла. Про це 1 листопада 2017 в етері ТV 7+ заявив Шепетівський міський голова Михайло Полодюк.

"Станом на зараз ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" заборгувало "Нафтогазу" більше 60 мільйонів гривень. А з весни цього року вони не сплачують навіть реструктуровану його частину ‒ 5 мільйонів", ‒ зазначив націоналіст.

При цьому, як повідомив Михайло Полодюк, містяни та б'юджет справно сплачують за отримане тепло. Рівень оплати послуг теплопостачання серед населення становить більше 95%, а в б'юджетній царині ‒ 100%. До того ж виконком міськради погодив і затвердив нові тарифи.

"Сьогодні громада Шепетівки стала заручницею інтересів декількох бізнесменів та їхньої безгосподарної діяльности протягом років. Переконаний у необхідності втручання правоохоронних органів, щоби виявити, куди фірма поділа кошти, сплачені населенням і б'юджетом. Ми готові повернути підприємство у комунальну власність і гарантувати містянам якісне і своєчасне надання послуг", ‒ додав свободівець.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"