ВО "Свобода"

ENG

31 січня
Михайло Посітко: Ми в опозиції зробили дуже багато, у владі ‒ зробимо все
Михайло Посітко: Ми в опозиції зробили дуже багато, у владі ‒ зробимо все

31 січня 2018 року в сесійній залі Кам'янець-Подільської міської ради відбувся публічний звіт фракції ВО "Свобода" за 2017 рік.

Розпочався звіт з благословення та загальної молитви, проведеної отцем Тарасом (УГКЦ). Зрештою, слово взяв Михайло Посітко, який відзвітував про діяльність фракції ВО "Свобода" впродовж минулого року та нагородив почесними грамотами волонтерів з ГО "Жіноча сотня", помічників депутатів-свободівців, громадських активістів, котрі працюють на благо громади міста. Після Михайла Посітка перед громадою відзвітували всі депутати-свободівці міської ради. Вони розповіли про свій доробок у справі служіння громаді. По завершенню виступів депутати зі свободівської фракції відповідали на питання присутніх. Завершився захід традиційним виконанням національного славня. Охочих поспілкуватись з депутатами опісля виявилось чимало.

"Такий звіт передбачено чинним законодавством, і ВО "Свобода" ‒ єдина політична сила в міській раді, яка виконує цю вимогу і не боїться дивитись у вічі своїм виборцям. Впродовж 2017 року, перебуваючи в опозиції, ми зробили дуже багато, будемо у владі ‒ зробимо все. І це розуміють кам'янчани, бо нам довіряють. Звертаюсь до всіх: не втрачайте віри в свої сили, будьте з нами, приходьте до нас. Давайте змінювати наше життя на краще разом", ‒ закликав голова фракції ВО "Свобода" в Кам'янець-Подільській міській раді Михайло Посітко.

Прес-служба Кам'янець-Подільської міської організації ВО "Свобода"