ВО "Свобода"

ENG

11 квітня
Олександр Симчишин: Спрямовуємо кошти на будівництво Палацу спорту та на проєкт Льодового палацу
Олександр Симчишин: Спрямовуємо кошти на будівництво Палацу спорту та на проєкт Льодового палацу

"Найвагомішим із рішень, ухвалених на черговій сесії Хмельницької міськради, було ухвалення змін до б'юджету міста. Цьогоріч нам доведеться багато зусиль докласти для створення робочих місць, детінізації та легалізації найманих працівників, підняття рівня заробітної плати. Заходи, які ми здійснювали, дають свій результат, бо отримали близько 6000 найманих працівників, що дало місту нові надходження. Тепер планку піднімаємо дуже високо". Про це 11 квітня 2018 року заявив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, підбиваючи підсумки 21-ї сесії міськради.

"Щодо доходів б'юджету, для нас важливими є кошти від пайової участи в розвитку інфраструктури міста, від оперативного управління коштами, єдиного податку, сплати збитків за використання землі без правовстановчих документів. Тобто дохідну частину б'юджету ми підняли досить високо", ‒ наголосив свободівець.

У питанні видатків націоналіст акцентував увагу на наступних аспектах:

- приблизно за місяць завершуються роботи у дитсадку в мікрорайоні Гречани. Місто отримає вже другий новий дитсадок. Спрямовують кошти на продовження будівництва НВК по вулиці Залізняка, добудову НВК №10, ЗОШ №18, початок добудови ліцею №17, початок будівництва дитячого садочка в мікрорайоні Лезневе.

- понад 6 млн грн спрямовують на будівництво Палацу спорту та 1 млн 200 тис. грн ‒ на проєкт будівництва Льодового палацу. Додатково спрямовують кошти на будівництво спортмайданчиків.

- у планах цьогоріч ‒ проведення капітального ремонту доріг на 75 млн грн. Більше 30 млн грн заплановано спрямувати на поточний ремонт суцільним методом. Це в рази більша сума, ніж минулого року.

- розподілено кошти на завершення об'єктів благоустрою, ремонти прибудинкових територій.

- триває підготовка до нового опалювального сезону: понад 16 млн грн спрямовано на заміну мереж, реконструкцію котелень. Заплановано купівлю нової техніки. Понад 30 млн грн передбачено на будівництво мереж водопостачання та водовідведення.

- місто піднімає заробітну плату деяким категоріям педагогів ‒ з 1 травня вихователі та працівники ДНЗ отримуватимуть 10% надбавки за престижність професії. 9, 4 млн спрямовано на придбання парт, техніки і обладнання для початку проєкту "Нова українська школа".

- продовжується ремонт корпусів, палат, санвузлів тощо, а також закупівля обладнання для міської дитячої лікарні, міської лікарні.

- 2, 5 млн грн передбачено як грошову компенсацію учасникам московсько-української війни на придбання житла та 120 тис. грн ‒ на навчання воїнів.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"