ВО "Свобода"

ENG

2 серпня
Михайло Полодюк: Майно ТОВ "Шепетівка Енгергоінвест" буде передано у власність громади Шепетівки
Михайло Полодюк: Майно ТОВ "Шепетівка Енгергоінвест" буде передано у власність громади Шепетівки

2 серпня 2018 року в Шепетівській міській раді відбулася чергова нарада щодо вирішення питання своєчасного початку опалювального періоду 2018-2019 років за участі очільника міста свободівця Михайла Полодюка, голови облдержадміністрації Вадима Лозового, а також директора ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" Олександра Пустовойта.

Проблему щодо реструктуризації 23 мільйонів гривень боргу підприємства перед НАК "Нафтогаз Україна" недобросовісний теплопостачальник не вирішив. Не зміг назвати Олександр Пустовойт і джерела надходжень для покриття боргових зобов'язань, що є головною умовою надання номінацій на природний газ. На рахунках підприємства наразі є лише 115 тисяч гривень. Відтак постало закономірне питання про повернення мережі у власність Шепетівської міської ради.

"Звідки взялися ці 23 мільйони? Це не місто заборгувало. ТОВ "Шепетівка Енгергоінвест" не сплачувало НАК "Нафтогаз" протягом усіх років діяльності, що і стало причиною зриву опалювального сеззону 2017-2018. Коли ми побачили, що борг зростає чималими темпами ‒ міська рада ухвалила безпрецедентне рішення про повернення тепломережі у комунальну власність та перевели, у першу чергу, дитячі садочки на автономне опалення. На тепер очевидно, газ підприємство не отримає", ‒ розповів Шепетівський міський голова.

Михайло Полодюк також запевнив, у разі переведення ТОВ "Шепетівка Енгергоінвест" у комунальну форму власності жодного працівника не буде звільнено чи переведено на іншу нижчу категорію посади.

Підсумовуючи результати обговорень під час засідання, голова ОДА зазначив, що єдиний вихід і з ситуації ‒ підписання угоди передачу майна ТОВ "Шепетівка Енгергоінвест" у власність громади Шепетівки та Меморандуму із міською радою, що стане гарантією збереження усіх робочих місць за трудовим колективом підприємства.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"