ВО "Свобода"

ENG

11 травня 2010
Заява Хмельницької "Свободи" з приводу знищення середнього класу в Україні
Заява Хмельницької "Свободи" з приводу знищення середнього класу в Україні

Держава сильна, коли має потужну соціальну опору в особі середнього класу. Тільки за умов захисту середнього прошарку населення, створення можливостей для його розвитку можлива побудова сильної Української Національної Держави.

Режим Януковича опирається на кілька олігархічних родин неукраїнського походження і захищає інтереси великого капіталу. Середній клас їм не потрібен. Аби не допустити спротиву та повністю знищити Українську державність чи перетворити її на маріонетковий режим під крилом Кремля, олігархічно-кримінальним кланам необхідно знищити середній клас. Створити величезну прірву між надбагатими та бідними, яких завжди можна купити за шмат ковбаси, дешевий газ, кілограм гречки.

Режим Януковича діє по наміченій схемі: тотальна узурпація влади, нехтування Конституцією України і Законами, освячення коаліції "тушок" і скасування місцевих виборів, наступ на національні та громадянські права, розгортання повномасштабних репресій, підписання пакту з Медвєдєвим, публічне заперечення Голодомору, цинічне топтання по історії. Далі все згідно плану: після конкретних кроків зради національних інтересів - знищення основної соціальної опори. За рахунок дрібного та середнього бізнесу влада прагне наповнити наскрізь дірявий бюджет. А потім повністю знищити дрібне та середнє підприємництво. Великому капіталу не потрібен конкурент. Антиукраїнському режиму Януковича не потрібен середній клас. Бананова республіка, де 2-3% надбагатих та 97-98% бідних ‒ це їх мета.

Нахабний тиск, який здійснюється на дрібний та середній бізнес переступив межу. Перевірки податкових органів завершуються для підприємців однаково ‒ величезними штрафами, сплатити які вони просто не в змозі. Як результат, існування на межі виживання або повне банкрутство. По-суті, штраф став основною формою боротьби проти підприємництва. Він свідомо виставляється таким, щоб знищити підприємця. Конкретні цифри просто доведені на місця і податкова виступає в ролі ліквідатора, репресивної машини, завдання якої загнати середній і дрібний бізнес в глухий кут, не дати йому навіть шансу на розвиток. Масові, безсистемні перевірки, нахабний тиск, повернення до практики "маски-шоу" - це те, що чинить влада. Влада, яка повинна дбати про розвиток та становлення середнього класу, його системно та цілеспрямовано нищить. Нищить аби ліквідувати соціальну опору Національної Української Держави.

ВО "Свобода" вважає розвиток середнього класу дієвою альтернативою пануючій кланово-олігархічній моделі господарства. Тільки потужний середній клас здатний збудувати тверді підвалини процвітання та справедливого ладу в Україні. Тому ми послідовно виступаємо за ліквідацію соціальної прірви між багатими та бідними шляхом стимулювання розвитку середнього класу (дрібні та середні підприємці, високооплачувані працівники), який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення.

Хмельницька обласна організація ВО "Свобода" вимагає:

негайно припинити знищення середнього та дрібного підприємництва, як основи середнього класу; зупинити практику обкладення малих та середніх підприємців нереальними поборами; припинити тотальний тиск та безсистемні перевірки; створити умови для розвитку середнього та дрібного підприємництва.

У випадку продовження нахабного тиску залишаємо за собою право на масові протести та акції громадської непокори.

Хмельницький обласний комітет ВО "Свобода"