ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
У Кам'янець-Подільському та Старій Ушиці презентували книгу "Як облаштувати Росію"
У Кам'янець-Подільському та Старій Ушиці презентували книгу "Як облаштувати Росію"

12‒13 березня 2017 року Юрій Сиротюк і Богдан Галайко відвідали Кам'янеччину, де презентували проєкт "Бандерівські читання" та книгу "Як облаштувати Росію". У вільний час націоналісти отримали нагоду помилуватись краєвидами Поділля, дізнатись більше про історію нашого краю.

12 березня свободівці відвідали селище Стара Ушиця, де в приміщенні Будинку культури поспілкувалися з мешканцями. Представили гостей голови Кам'янець-Подільської міської та районної організацій ВО "Свобода" Михайло Посітко та Володимир Барановський.

13 березня відбулась лекція для студентів історичного факультету Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Студенти виявили неабияку цікавість до інформації, яку донесли у своїх доповідях лектори-патріоти.

По завершенні лекції молодь ставила запитання щодо різниці між термінологією і реальним смисловим навантаженням визначення "гібридна війна"; цікавилась, чи є в країні "державна ідеологія" та чому в Україні досі не оголошено воєнний стан, зважаючи на те, що на Донбасі триває справжня війна, гинуть наші вояки, існують чисельні докази того, що країна-сусід є справжнім агресором і окупантом.

Цього самого дня в кінотеатрі "Дружба" відбулася ще одна зустріч зі свободівцями ‒ співавторами книги. В ній взяли участь велика кількість містян, які, вислухавши промови Юрія Сиротюка та Богдана Галайка, долучились до дискусії та придбали велику кількість книг.

"Якою буде Росія після Путіна? Чи це буде ліберальна імперія в нинішніх кордонах, чи для Росії природніше побудувати справжню конфедерацію незалежних національних держав, як діяти у випадку переростання подій у некерований хаос ‒ власне про це суть нашої політичної дискусії", ‒ зазначив Юрій Сиротюк.

Прес-служба Кам'янець-Подільської міської організації ВО "Свобода"