ВО "Свобода"

ENG

15 березня 2017
Хмельницька обласна рада підтримала блокаду торгівлі з терористами
Хмельницька обласна рада підтримала блокаду торгівлі з терористами

15 березня 2017 року на позачерговій сесії Хмельницької обласної ради депутати ухвалили звернення до центральних органів влади щодо силового розгону блокади терористів. Однак кількість присутніх обранців на позачерговій сесії бажає кращого. Майже пусті ряди "конкретних" та "ляшківців", порожні крісла в різних кутках сесійної зали говорять самі за себе. На що і звернув депутат-свободівець Юрій Смаль наголосивши, що фракція ВО "Свобода" присутня у повному складі.

На розгляд обласних депутатів представили звернення, яке сформували громадські активісти Хмельниччини. Представники політичних сил висловили свої пропозиції. Після годинної перерви за узгоджений текст звернення проголосували усі 46 зареєстрованих депутати.

Фракція ВО "Свобода" вже давно і послідовно відстоює позицію щодо неприпустимості торгівлі з окупованими територіями на крові наших військових. Тому цілком і без жодних заперечень підтримала усі вимоги, які були зазначені в зверненні:

1. Звільнити затриманих учасників блокади торгівлі з ОРДЛО з-під варти, закрити кримінальні провадження щодо них та припинити переслідування учасників блокади.

2. Відправити у відставку заступника голови Нацполіції В. Амброськіна, міністра внутрішніх справ А. Авакова.

3. Створити тимчасову депутатську комісію у ВРУ для розслідування даного інциденту та притягнення винних осіб до відповідальності.

4. Припинити будь-які стосунки з ОРДЛО, як злочинним терористичним угрупуванням, ухваливши закон "Про тимчасово окуповану територію України".

5. Позбавити банки Російської Федерації ліцензії та права працювати на території України, заблокувати російські платіжні системи.

6. Визнати "АТО" війною, яка ведеться проти України країною ‒ агресором - Російською Федерацією.

"Ми задоволені результатом сьогоднішнього засідання. Рішення ухвалено, і всі ми готові зробити все можливе, аби урегулювати ситуацію в країні. Не важливо, чий текст було винесено на голосування ‒ важливий його зміст. Свободівська фракція підготувала власне звернення, однак ми не бачили необхідности його зачитувати, адже вимоги громадськости нічим не відрізнялися від наших. Сьогоднішнє питання надто важливе для країни і тут не місце політичним амбіціям", ‒ зазначив голова фракції ВО "Свобода" Іван Гончар.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"