ВО "Свобода"

ENG

15 березня 2017
Хмельницька міська рада ‒ проти торгівлі з окупантами
Хмельницька міська рада ‒ проти торгівлі з окупантами

Через розгін у Кривому Торці, що на Донеччині, силовими структурами торгової блокади 15 березня 2017 року міський голова Хмельницького свободівець Олександр Симчишин скликав позачергову сесію міськради. Депутати проголосували за звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідности мирного врегулювання цієї суспільно-політичної ситуації.

"Ми повинні відреагувати на події, що відбуваються в країні в ці дні. Як орган місцевого самоврядування не можемо залишатися осторонь. Дякую всім депутатам, які оперативно зібралися на сесійне засідання. Майже стовідсоткова явка свідчить про активну суспільну позицію", ‒ звернувся до депутатів міський голова.

Проєкт звернення з вимогами депутатів до центральної влади озвучила керівник фракції "Свободи" Тетяна Калюжна:

- Негайно закрити усі кримінальні провадження та припинити переслідування учасників блокади ОРДЛО.

- Відправити у відставку заступника голови Нацполіції України В'ячеслава Аброськіна, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

- Припинити будь-які відносини з ОРДЛО як злочинним терористичним угрупуванням, ухваливши закон "Про тимчасово окуповану територію України".

- Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні.

- Позбавити банки РФ ліцензії та права працювати на території України, заблокувати російські платіжні системи.

- Визнати "АТО" війною проти України, розв'язаною державою-агресором ‒ Російською Федерацією.

- Взяти під контроль України стратегічні об'єкти, які перебувають в руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом.

- від МВС та Антитерористичного центру СБУ ‒ утриматися від силового протистояння всередині країни.

Депутат Хмельницької міськради свободівець Віталій Діденко вніс доповнення щодо підтримки законопроєкту народного депутата України Юрія Левченка №2066а "Про заборону торгівлі із тимчасово окупованими територіями України", яке депутати підтримали одностайно.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"