ВО "Свобода"

ENG

16 березня 2017
Віктор Бурлик: Свої дії вважаю виконанням рішення ради та волі хмельничан
Віктор Бурлик: Свої дії вважаю виконанням рішення ради та волі хмельничан

Представники Хмельницької облдержадміністрації та низка місцевих ЗМІ звинуватили мене в хуліганських діях, а саме у псуванні майна адміністрації (турнікету), який самовільно встановив голова ОДА Олександр Корнійчук.

Передусім важливо наголосити, що приміщення, у якому розташована ОДА, перебуває в обласній комунальній власності. Турнікет, який опинився у центрі скандалу, голова ОДА встановив восени 2016 року без узгодження з депутатським корпусом облради.

У грудні 2016 року на сесії облради у черговий раз було підняте питання про демонтаж турнікету, і більшість депутатів проголосували "за". Натомість очільник области знову проігнорував бажання громади.

До мене як депутата Хмельницької обласної ради неодноразово зверталися мешканці зі скаргою на те, що вони не можуть безперешкодно потрапити до приміщення облради.

Враховуючи це, свої дії вважаю виконанням рішення ради та волі хмельничан. Більше того, переконаний, самовільним встановленням турнікету голова ОДА перевищив службові обов'язки.

Зрештою, якщо пан Корнійчук так остерігається чогось чи боїться бути ближчим до громадян, то можу лише порекомендувати йому облаштувати турнікет на вході до власного кабінету або ж у собачу будку.

Депутат Хмельницької обласної ради Віктор Бурлик