ВО "Свобода"

ENG

15 березня 2017
Провладні депутати Кам'янець-Подільської міської ради вкотре продемонстрували небажання дослухатися до позиції громади
Провладні депутати Кам'янець-Подільської міської ради вкотре продемонстрували небажання дослухатися до позиції громади

15 березня 2017 року за пропозицією ВО "Свобода" було скликано позачергову сесію Кам'янець-Подільської міської ради, на яку винесено звернення до центральних органів влади про категоричну незгоду з "торгівлею на крові", підтримку блокувальників і вимогу притягнення до відповідальності посадовців, які прийняли рішення щодо застосування силових методів до мітингувальників.

Під час промови голова фракції ВО "Свобода" Михайло Посітко зідзвонився з депутатом Кам'янець-Подільської міської ради минулого скликання, бійцем батальйону "Донбас" Сергієм Акимовичем ‒ одним із керівників штабу блокади, котрий, своєю чергою, звернувся телефоном до депутатів з проханням підтримати блокувальників та засудити дії влади. Командир 7-ї резервної сотні ДУК ПС, кам'янчанин Олександр Попов теж закликав депутатів підтримати свободівський проєкт рішення.

У результаті звернення до вищих органів влади депутати ухвалили в "толерантній" редакції. Покорочена заява викликали серед кам'янчан, які були присутні в залі, обурення.

"Угодовські дії провладних депутатів є зневагою до громади. Кам'янчани дадуть оцінку народним обранцям", ‒ зазначив голова фракції ВО "Свобода" Михайло Посітко.

Відео тут: youtube.com.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"