ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2017
"Яворинки" Хмельниччини відвідали Самчиківський будинок для літніх людей
"Яворинки" Хмельниччини відвідали Самчиківський будинок для літніх людей

17 березня 2017 року члени Хмельницького обласного осередку об'єднання українок "Яворина" завітали до Самчиківського будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів. Активістки передали установі благодійну допомогу.

Зазначимо, що заклад створений 1964 року та надає соціяльну допомогу із забезпеченням проживання літнім людям та громадянам з обмеженими фізичними можливостями. Наразі в будинку перебуває 41 особа.

Волонтери передали продукти харчування (крупи, консервацію, печиво, цукерки, мед, згущене молоко, печений на черені хліб), одяг, взуття, засоби гігієни, миючі засоби, памперси для прикутих до ліжка. До того ж, за традицією кожному підопічному підготували солодкі подарунки та порадували концертною програмою.

"Ми й надалі будемо опікуватися вихованцями шкіл-інтернатів, дитячих будинків, родинами, що перебувають у тяжких життєвих обставинах, матерями-одиначками, будинками для людей похилого віку, бійцями російсько-української війни. Усіх небайдужих до чужої біди закликаємо долучатися до спільної благодійної справи", ‒ зазначила очільниця "Яворини" на Хмельниччині Тетяна Бондарчук.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"