ВО "Свобода"

ENG

7 квітня 2017
Свободівець Михайло Полодюк виграв сфабриковану проти нього справу
Свободівець Михайло Полодюк виграв сфабриковану проти нього справу

7 квітня 2017 року Апеляційний суд Хмельницької области скасував постанову Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької области та закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення щодо Шепетівського міського голови свободівця Михайла Полодюка.

Чергова атака на націоналіста з боку політичних опонентів розпочалася ще в лютому 2017 року. Проти Михайла Полодюка сфабрикували справу про нібито присвоєння йому рангу посадової особи та встановлення надбавки оплати праці міського голови як посадової особи місцевого самоврядування. Тоді Шепетівський міськрайонний суд побачив у діях свободівця корупційні правопорушення та доволі сумнівний приватний майновий інтерес.

Категорично не погоджуючись із рішенням суду, Михайло Полодюк подав апеляційну скаргу в зв'язку з відсутністю в його діях складу адмінправопорушення. Свої вимоги очільник Шепетівки аргументував невідповідністю висновків суду обставинам справи і порушенням норм матеріяльного та процесуального права.

"Надбавка в розмірі 50% була встановлена ще задовго до обрання мене на посаду міського голови. При винесенні в зал питання на голосування я наголосив, що воно стосується особисто мене, чим повідомив колег про конфлікт інтересів. До того ж, мій голос при ухваленні рішення не був вирішальним, оскільки депутатський корпус ухвалив його одностайно і без поправок та пропозицій", ‒ зазначив Михайло Полодюк.

Свободівець та його адвокат переконані, що жодного протиріччя між встановленням міською радою надбавки міському голові та його службовими повноваженнями не було.

Суд апеляційної інстанції, заслухавши учасників судового розгляду, вивчивши матеріяли справи й перевіривши законність та обґрунтованість постанови суду в межах апеляційної скарги дійшов висновку про відсутність у діях націоналіста складу адміністративних правопорушень.

Прес-служба Шепетівської міської організації ВО "Свобода"