ВО "Свобода"

ENG

10 квітня 2017
Олександр Симчишин другий рік поспіль лідирує у боротьбі з корупцією серед очільників обласних центрів
Олександр Симчишин другий рік поспіль лідирує у боротьбі з корупцією серед очільників обласних центрів

Міський голова Хмельницького свободівець Олександр Симчишин другий рік поспіль є лідером за показником подолання корупції на рівні міської влади. Результати щорічного соціологічного опитування, проведеного групою "Рейтинг" на замовлення Міжнародного республіканського інституту за підтримки уряду Канади, очільник міста озвучив 10 квітня 2017 року на брифінгу для представників ЗМІ.

Згідно з результатами опитування, 35% респондентів із Хмельницького вважають, що націоналіст бореться із корупційними проявами в органах міської влади.

"Загалом дослідження дозволило побачити ті царини, де вжиті нами заходи дають великий ріст, а де, можливо, є недопрацювання. Приємно, що загальна схвальна оцінка роботи міської ради хмельничанами становить 60%. Це свідчить про те, що ми працюємо у правильному напрямі", ‒ зазначив Олександр Симчишин.

За його словами, корупційним діям не місце в роботі міської влади ‒ це принципова позиція свободівця, і за найменші зловживання службовим становищем усі без винятку посадовці, незалежно від рангу, будуть негайно покарані та звільнені.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"