ВО "Свобода"

ENG

5 травня 2017
Націоналісти Кам'янця-Подільського вимагають недопущення провокацій у місті 8-9 травня
Націоналісти Кам'янця-Подільського вимагають недопущення провокацій у місті 8-9 травня

5 травня 2017 року очільники націоналістичних сил Кам'янця-Подільського Михайло Посітко (ВО "Свобода"), Роман Медведчук ("Національний корпус"), Олександр Попов (командир 7-ї резервної сотні ДУК "ПС"), Ярослав Клизуб (ВГО "Сокіл") звернулися до міського голови щодо посилення заходів для гарантування безпеки мешканців Кам'янця-Подільського та дотримання вимог законодавства України на період 8-9 травня.

Мета звернення ‒ намагання не допустити провокацій під час мітингів, скорботних заходів та неухильно дотриматися вимог закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Націоналісти висловили готовність підтримати всі необхідні заходи задля гарантування безпеки під час поминальних та скорботних заходів, що відбуватимуться 8 та 9 травня у Кам'янці-Подільському, і усіляко сприяти запобіганню провокацій.

У зверненні, зокрема, зазначено:

"У зв'язку з наближенням Дня пам'яті та примирення (8 травня) та Перемоги над нацизмом у Європі (9 травня) просимо вжити всіх необхідних заходів для гарантування безпеки мешканців Кам'янця-Подільського та виконання чинного законодавства України.

Як Вам відомо, в Україні протягом перших днів травня 2017 року відбулась не одна спроба порушити українське законодавство та спровокувати суспільство на протистояння. Але практично в усіх містах провокатори отримали рішучу відсіч від громадськості та органів правопорядку і безпеки.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність обов'язкового виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", який набув чинності 9 квітня 2015 року.

Просимо Вас довести відповідну інформацію до місцевих правоохоронних органів міста, щоб убезпечити громадян від свідомого порушення законів України та не допустити паплюження пам'яті жертв, які загинули під час Другої світової війни".

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"