ВО "Свобода"

ENG

10 травня 2017
У Хмельницькому модернізують систему оплати проїзду в комунальному транспорті
У Хмельницькому модернізують систему оплати проїзду в комунальному транспорті

10 травня 2017 року в Хмельницькому офіційно презентували систему оплати за проїзд у міському тролейбусі за допомогою QR-коду. Електронний квиток протягом 2 тижнів працював у тестовому режимі на всіх маршрутах комунального транспорту для власників смартфонів і користувачів "Приват 24". Перед офіційним його впровадженням увесь технічний персонал КП "Електротранс" пройшов навчання, аби за потреби надати відповідні консультації хмельничанам та гостям міста.

"Електронний квиток ‒ це, безумовно, крок у майбутнє. Комфорт пасажирів для нас передусім. Сучасній молоді значно зручніше оплатити проїзд через смартфон, ніж розраховуватися готівкою. Також такий вид оплати гарантує відсутність зловживання коштами", ‒ зауважив міський голова Хмельницького свободівець Олександр Симчишин.

У комунальному підприємстві переконані, що за допомогою електронного квитка отримають і зворотній зв'язок з пасажирами, зокрема інформацію про кількість тих, хто користується послугами транспорту, їх вік, стать, оцінку якости обслуговування.

Зважаючи на те, що не всі пасажири користуються смартфонами, новація не є обов'язковою в тролейбусах міста. Одночасно діятиме готівкова форма розрахунку за проїзд.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"