ВО "Свобода"

ENG

16 травня 2017
Фракція "Свободи" в Дунаєвецькій міськраді вимагає від влади надати інформацію про долю проєктів рішень націоналістів
Фракція "Свободи" в Дунаєвецькій міськраді вимагає від влади надати інформацію про долю проєктів рішень націоналістів

16 травня 2017 року на сесії Дунаєвецької міської ради депутат-свободівець Сергій Кобилянський поставив перед владою вимогу повідомити, на якій стадії розгляду перебувають проєкти рішень, внесені фракцією ВО "Свобода".

Ще у вересні 2016 року Сергій Кобилянський вніс на розгляд сесії Дунаєвецької міської ради проєкт рішення "Щодо подолання наслідків совєцької окупації у мовній царині". Тоді на засіданнях постійних комісій було вирішено зняти його з порядку денного для доопрацювання, але відтоді пройшло майже дев'ять місяців, а жодних зрушень немає. Повторилась ситуація і під час пленарного засідання 12 жовтня 2016 року, коли свободівець вніс до порядку денного звернення до вищих органів влади щодо повторного присвоєння звання Героя України Степанові Бандері та Романові Шухевичу. Того дня владна більшість не підтримала звернення, аргументуючи це тим, що його потрібно доопрацювати.

Верхом політичного свавілля став покладений "під сукно" проєкт рішення "Про суб'єктів господарювання Російської Федерації, які здійснюють господарську діяльність на території Дунаєвецької ОТГ". Відповідно до нього Дунаєвецька міська рада через ЗМІ мала звернутись до фізичних та юридичних осіб, а також підприємств усіх форм власности із вимогою припинити будь-які майнові та фінансові відносини із резидентами Російської Федерації.

"Як ми бачимо, влада розпочала системно ігнорувати ті проєкти рішень, які пропонують свободівці. Це можна пояснити лише політичною упередженістю і нічим иншим", ‒ зазначив Сергій Кобилянський.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"