ВО "Свобода"

ENG

27-28 травня 2017
Перший музичний фестиваль "Rock&Buh" у Хмельницькому минув із шаленим успіхом
Перший музичний фестиваль "Rock&Buh" у Хмельницькому минув із шаленим успіхом

26‒27 травня 2017 року у Хмельницькому на березі річки Південний Буг вперше відбувся музичний фестиваль "Rock&Buh". Організатор події ‒ управління культури і туризму Хмельницької міської ради, яке очолює свободівець Артем Ромасюков. Співорганізатори: рок-гурти "Мотор'ролла" та "Чумацький шлях", ГО "Територія", ГО "Спелеологічний клуб "Атлантида", Хмельницький міський будинок культури.

До участи у фестивалі було запрошено виключно музичні гурти та виконавців з "живим" акомпанементом. Публіку запалювали "Станза", "Чумацький Шлях", "Мотор'ролла", "КRUT", "Без Обмежень" і "Тартак".

За мету організатори заходи поставили насамперед пропагування україномовної рок-музики та допомогу у творчому розвитку талановитій молоді, піднесення української національної ідеї та створення позитивного культурного іміджу міста Хмельницького як центру сучасного мистецтва.

"За нашими попередніми підрахунками за 2 дні фест відвідали близько 10 тисяч чоловік. На "Rock&Buh" приїхали поціновувачі музики із різних міст України: Львів, Тернопіль, Харків, Херсон, Вінниця, Кам'янець-Подільський, Старокостянтинів, Красилів, Підволочиськ, Самбір", ‒ зазначив Артем Ромасюков.

Гості переважно позитивно відгукувалися про фестиваль. Серед "плюсів" відзначили крутого ведучого (М'яч ДредБол, постійний ведучий багатьох українських фестів), безкоштовний вхід, чистоту, хороший звук та безпеку на території. Менше з тим висловили і деякі побажання організаторам, зокрема​ збільшити кількість локацій, у тому числі і дитячих зон.

"Здійснилася ще одна моя маленька мрія ‒ у Хмельницькому вперше відбувся крутий рок-фест. Минулого року я був впевнений, що ми його таки проведемо, а цього року він став реальністю. Можна впевнено сказати, "Rock&Buh" вдався і було вирішено зробити його щорічним", ‒ наголосив Хмельницький міський голова свободівець Олександр Симчишин.

Також націоналіст зазначив, що у наступні роки вхід на "Rock&Buh" залишиться безкоштовним, адже це ‒ одна з головних фішок фестивалю.

До слова, з міської скарбниці на організацію події спрямували 300 тис. грн, що за фестивальною практикою досить невелика сума. Коши переважно спрямували на оплату гонорарів музичним гуртам, ведучому, облаштування сцени та рекламу. До того ж професіонали музичної галузі відзначають високу якість звуку, чого часто досягти надзвичайно важко.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"