ВО "Свобода"

ENG

2 червня 2017
Свободівка Леся Герасимчук очолить Агенцію розвитку міста Хмельницького
Свободівка Леся Герасимчук очолить Агенцію розвитку міста Хмельницького

2 червня 2017 року в Хмельницькій міській раді відбувся відкритий конкурс із відбору кандидатів на посаду новоствореної комунальної установи "Агенція розвитку міста".

Кандидати представили своє бачення роботи агенції, чим планують займатися на посаді керівника та яка роль агенції взагалі. Конкурсна комісія визнала кращою програму Лесі Герасимчук. Її будуть рекомендувати міській владі для затвердження на посаду керівника агенції розвитку міста Хмельницького.

Леся Герасимчук була обрана депутатом Хмельницької міської ради від ВО "Свобода". Наразі очолює комісію з питань планування, б'юджету, фінансів та децентралізації. Брала активну участь в Революції гідності як у Хмельницькому, так і в столиці України. Власне свободівка є ініціятором створення єдиної бази поранених та загиблих на Майдані. Успішно поєднує волонтерську діяльність і вихованням чотирьох чудових дітей, є членом Благодійного фонду "Волонтери Поділля". Успішно виконує свої депутатські повноваження та обов'язки перед виборцем. Крім того, була членом робочої групи із розробки Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року та співорганізатором Форуму економічного розвитку міста.

"Я агенцію бачу як багатофункціональний механізм, що одночасно має виступати у якості координатора процесу розвитку міста, інформаційного банку даних і знань про його територію, PR-агенції Хмельницького та агенції із залучення інвестицій, координатора і учасника мереж партнерства, девелопера та центру підтримки підприємництва. Усе це повинно базуватися на передовому міжнародному досвіді та сучасних технологіях. При цьому запорукою успішної організації є люди, які у ній працюють", ‒ зазначила Леся Герасимчук.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"