ВО "Свобода"

ENG

12 червня 2017
Хмельницьке "Теплокомуненерго" визнано найкращим підприємством комунальної теплоенергетики України
Хмельницьке "Теплокомуненерго" визнано найкращим підприємством комунальної теплоенергетики України

Хмельницьке міське комунальне підприємство "Теплокомуненерго" перемогло в конкурсі на звання найкращого підприємства комунальної теплоенергетики України за підсумками 2016 року. Про це 12 червня 2017 року повідомив міський голова Хмельницького свободівець Олександр Симчишин на щотижневій оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств.

Грамота Хмельницькому КП Теплокомуненерго
Грамота Хмельницькому КП Теплокомуненерго

"Усі комунальні підприємства мають працювати не гірше, аніж "Теплокомуненерго", ‒ наголосив Олександр Симчишин у привітальному слові. ‒ Завдяки ефективній роботі у Хмельницькому найнижча вартість гігакалорії тепла. Така ж ситуація і з тарифами на гарячу воду. Найдешевший кубометр у Хмельницькому та Тернополі ‒ 64, 94 гривні".

Досягти таких показників теплоенергетикам Хмельницького вдалося шляхом активної модернізації відповідної галузі. "Майже стовідсотково модернізовано та автоматизовано всі котельні міста, щороку замінюємо три-чотири кілометри мереж. А два роки тому запустили перші міні-котельні, що працюють на альтернативному паливі. Такі темпи триматимемо й надалі", ‒ зазначив директор МКП "Теплокомуненерго" Володимир Скалій.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"