ВО "Свобода"

ENG

12 червня 2017
Добровольця "Легіону Свободи" Ігоря Олійника нагороджено медаллю Міноборони
Добровольця "Легіону Свободи" Ігоря Олійника нагороджено медаллю Міноборони

12 червня 2017 року боєць батальйону спецпризначення "Січ" свободівець Ігор Олійник отримав медаль Міністерства оборони "За сприяння Збройним Силам України". Нагороду добровольцю "Легіону Свободи" вручив голова ГО ветеранів Афганістану та АТО.

Наказ про нагородження міністр оборони України Степан Полторак підписав іще 8 лютого 2017 року, однак через б'юрократичні та инші непередбачувані обставини відзнаку Ігор Олійник отримав із запізненням.

"Я навіть більше тішуся з того, що медаль мені вручили саме в цей день. 12 червня для мене та моїх бойових побратимів є знаковою датою, адже рівно три року тому на базі МВС було створено батальйон спецпризначення "Січ" для боротьби з бандитськими та терористичними угрупуваннями на сході України", ‒ зазначив націоналіст.

Наразі Ігор Олійник обіймає посаду радника Хмельницького міського голови з питань взаємодії з учасниками московсько-української війни. Свої обов'язки успішно поєднує із волонтерською діяльністю. Неодноразово з його робочого кабінету воїнам на передову відправляли допомогу.

"Пишаємося нашим побратимом. Ця нагорода підтверджує його самовідданість Україні та нації. Ігор тримав міцну оборону проти москальського агресора на передових позиціях і продовжує її тримати вже на Хмельниччині, усіляко підтримуючи вояків як на Сході, так і тих, хто повернувся додому", ‒ розповів голова Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" Олег Лопатовський.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"