ВО "Свобода"

ENG

13 червня 2017
Кам'янчанки прокладають шлях до перемоги українським воїнам
Кам'янчанки прокладають шлях до перемоги українським воїнам

13 червня 2017 року у приміщенні виставкової зали м. Кам'янця-Подільського відбулося урочисте відкриття виставки "Шлях до Перемоги руками ГО"Жіноча Сотня". Вона триватиме до 29 червня. Гості можуть ознайомитися з діяльністю волонтерської організації "Жіноча Сотня" (голова ‒ свободівка Лариса Діновська), яка вже понад три роки активно допомагає українському військові, переселенцям зі сходу України, соціяльно незахищеним громадянам.

На відкритті виставки була присутня велика делегація представників Кам'янець-Подільської міської організації ВО "Свобода", яка активно співпрацює з "Жіночою сотнею". З вітальними промовами виступили голова міської організації свободівців, депутат міської ради Михайло Посітко та очільник Хмельницької обласної ОУН свободівець Едуард Крилов.

"Сподіваюсь, найближчим часом Україна здобуде перемогу у війні, і "Жіноча сотня" вже не матиме потреби плести маскувальні сітки, а виготовлятиме вишиванки та ляльки-мотанки у мирній процвітаючій Україні", ‒ зазначив у вітальному слові на адресу волонтерок Михайло Посітко.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"