ВО "Свобода"

ENG

12 липня 2017
Свободівець Андрій Черніцький набув повноважень депутата Хмельницької міської ради
Свободівець Андрій Черніцький набув повноважень депутата Хмельницької міської ради

12 липня 2017 року на черговій сесії Хмельницької міської ради офіційно представили нового депутата від ВО "Свобода". Ним став учасник російсько-української війни 33-річний Андрій Черніцький. Він замінив Леоніда Трача, який 31 травня 2017 року за власним бажанням склав свої повноваження.

"Андрій Черніцький народився 1984 року, має вищу освіту. Він активний учасник Революції гідности, поранений у лютому 2014 року під час кривавих подій на Майдані в Києві. 8 травня 2015-го пішов на передову захищати країну від московського загарбника. Одружений та має двох дітей", ‒ зазначив міський голова Хмельницького свободівець Олександр Симчишин, зачитуючи коротку біографію добровольця Легіону Свободи.

"Ми вітаємо побратима із набуттям депутатських повноважень. Молодий та ідейний націоналіст обов'язково гідно захистить інтереси виборців свого округу та громади міста", ‒ прокоментував зміни у складі націоналістичної фракції голова Хмельницької міської організації ВО "Свобода" Віталій Діденко.

Враховуючи те, що депутат працює головним інженером у ЖЕК №1, то цілком логічно виявив бажання долучитися до комісії з питань роботи ЖКГ, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"