ВО "Свобода"

ENG

12 липня 2017
Олександр Симчишин: Завдяки злагодженій роботі на місцевому рівні за І півріччя в б'юджет Хмельницького додатково надійшло 166 млн грн
Олександр Симчишин: Завдяки злагодженій роботі на місцевому рівні за І півріччя в б'юджет Хмельницького додатково надійшло 166 млн грн

Перевиконання власних доходів б'юджету Хмельницького на 14, 7% є результатом заходів, реалізованих міською радою спільно з територіяльними підрозділами инших органів влади та бізнесом. Тож за результатами І півріччя 2017 року ми отримали додаткових 166 млн грн на соціяльно-економічний розвиток міста. Про це 12 липня 2017 року заявив Хмельницький міський голова свободівець Олександр Симчишин під час брифінгу для ЗМІ у перерві між пленарним засіданням сесії міської ради.

Рішення про уточнення б'юджету міста Хмельницького на 2017 рік депутатський корпус підтримав одностайно, що, за словами націоналіста, є свідченням якісного та відкритого б'юджетного процесу.

Левову частку додаткового фінансового ресурсу (102 млн грн) спрямують на ЖКГ, що передусім зумовлене підготовкою до майбутнього опалювального сезону. Решту коштів розподілили між усіма галузевими напрямами відповідно до пріоритетности потреб.

Без уваги не залишилися і герої російсько-української війни. На придбання житла для сімей загиблих та інвалідів І та ІІ групи спрямували 2, 7 млн грн та 300 тис. грн ‒ на навчання та перекваліфікацію бійців у вищих навчальних закладах України.

"Серед иншого додаткові надходження дозволили започаткувати і нові проєкти розвитку, зокрема будівництво магістральної дороги на вул. Січових Стрільців, придбання нового флюорографу для поліклініки №3, капремонт в НВК № 31, відкриття дитячого стоматологічного відділення на базі дитячої лікарні, реалізація проєкту "Університет 3-го віку", капремонт кабінету ЛФК з заміною медичного обладнання в територіяльному соціяльному центрі", ‒ зазначив Олександр Симчишин.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"