ВО "Свобода"

ENG

12 липня 2017
З ініціятиви свободівців Хмельницька міськрада вимагає відхилити антиукраїнські норми законопроєкту "Про освіту"
З ініціятиви свободівців Хмельницька міськрада вимагає відхилити антиукраїнські норми законопроєкту "Про освіту"

12 липня 2017 року Хмельницька міськрада звернулася до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України із закликом зупинити антиукраїнські дії міністра освіти Лілії Гриневич, які становлять загрозу для національної безпеки.

"Ми сподівалися, що Революція гідности та московсько-українська війна навчать можновладців робити правильні політичні висновки. Однак більшість владної верхівки продовжує отруювати країну "малоросійством". Чиновництво Міністерства освіти та науки України, всупереч здоровому глузду, державницькій позиції та міжнародній практиці, в проєкті закону "Про світу" передбачило норму про навчання мовами нацменшин", ‒ наголосила у своєму виступі авторка звернення, наймолодший депутат від "Свободи" Анастасія Ярова.

Як зазначено в тексті звернення, антиукраїнська діяльність міністра освіти закладає підвалини колабораціонізму та нищення фундаменту соборности України ‒ української мови.

"Ці наміри потрібно не просто зупиняти, а й карати їхніх ініціяторів, як мінімум позбавляючи права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування. Вимагаємо відхилити цю норму проєкту закону та передбачити для національних меншин право на вивчення рідної мови", ‒ підсумувала свободівка.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"