ВО "Свобода"

ENG

11 липня 2017
Свободівці стали на захист кам'янчан, біля осель яких незаконно монтували вишку стільникового зв'язку
Свободівці стали на захист кам'янчан, біля осель яких незаконно монтували вишку стільникового зв'язку

11 липня 2017 року схвильовані мешканці вулиць Північної та Патріарха Мстислава звернулись до ВО "Свобода" з проханням допомогти у питанні, котре їх турбує. Неподалік їхніх домівок, оператор мобільного зв'язку самовільно встановлював станцію стільникового зв'язку (корпус технічної вежі).

Мешканці написали заяву на ім'я міського голови і прокурора міста. Того самого дня громадські активісти за допомогою депутата-свободівця Івана Микуляка зареєстрували заяву, в якій просили розібратись в ситуації і допомогти їм, оскільки вони стурбовані можливим негативним впливом на здоров'я від радіовипромінювання апаратури зв'язку.

12 липня до орендаря землі, яка у комунальній власноті, завітали заступник міського голови і представник муніципальної поліції. Оскільки дозвільних документів міська рада на встановлення вежі не надавала, а мобільний оператор обіцяв їх доставити з Хмельницького, але так і не привіз, було складено припис з вимогою припинити роботи з монтажу вишки. Згодом Іван Микуляк та актив вулиць Північної та Патріарха Мстислава прийшли до керівника підприємства, на території якого мала бути встановлена станція. У результаті бесіди, керівник підприємства повідомив людей, що роботи з встановлення вежі припинені.

"Керівник підприємства, яке користується землею, запевнив нас, якщо люди не погодяться з встановленням вежі навіть за наявності дозвільної документації і висновків, в яких йтиметься про відсутність шкідливого впливу, ‒ він буде вимушений відмовити оператору в розміщенні вежі", ‒ зазначив депутат Кам'янець-Подільської міської ради свободівець Іван Микуляк.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"