ВО "Свобода"

ENG

13 липня 2017
Свободівці в Хмельницькій облраді знову стали на захист колективу держпідприємства "Пасічна"
Свободівці в Хмельницькій облраді знову стали на захист колективу держпідприємства "Пасічна"

13 липня 2017 року на сесії Хмельницької обласної ради член фракції ВО "Свобода" Юрій Смаль ініціював звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Національної академії аграрних наук України щодо кризової ситуації, яка склалася навколо державного підприємства ДГ "Пасічна" Старосинявського району.

"Укотре вимушені порушувати питання щодо кризової ситуації, яка вже не перший місяць турбує трудовий колектив дослідного господарства "Пасічна". На одній із минулих сесій наприкінці березня цього року ми вже зверталася до міністра агрополітики України з проханням встановити законність здійснення перевірки на ДП ДГ "Пасічна". Однак, безрезультатно і нещодавно ситуація загострилася", ‒ зазначив свободівець.

Націоналіст розповів, що 3 липня директор Вінницького науково-виробничого центру "Соя" у супроводі охорони прибув представити колективу підприємства "Пасічна" нового директора, попри те що результати конкурсу на заміщення відповідної посади переможця так і не визначили. Тоді працівники власними силами не допустили непроханих гостей до офісного та складських приміщень.

"Відтак на зборах трудового колективу розглянули клопотання про вихід підприємства з підпорядкування НВЦ "Соя" з метою упередження подальшого необґрунтованого тиску з боку керівництва останнього. Відповідно, це одне із питань, яке порушується у зверненні", ‒наголосив Юрій Смаль.

Депутатський корпус без додаткових обговорень підтримав ініціативу свободівця.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"