ВО "Свобода"

ENG

14 липня 2017
На Дунаєвеччині з ініціятиви cвободівців відкрили дитячий будинок сімейного типу
На Дунаєвеччині з ініціятиви cвободівців відкрили дитячий будинок сімейного типу

14 липня 2017 року депутати-cвободівці взяли участь у відкриті дитячого будинку сімейного типу, який збудовано за ініціятиви помічника депутата Дунаєвецької районної ради Олександра Туза, який разом із дружиною Наталією є прийомними батьками для дітей-сиріт. На відкриття також завітала депутат Хмельницької облради від ВО "Свобода" Надія Новосельська.

Кілька сотень дунаївців і гостей з Німеччини завітали на відкриття дитячого будинку сімейного типу.

"Сьогодні, без перебільшення, історична подія, адже дітки, позбавленні батьківського піклування, знайшли свою домівку і своїх батьків. Завдяки таким чудовим людям, як Олександр та Наталя Туз, українська нація не лише буде жити, а й процвітати", ‒ наголосила депутат Хмельницької обласної ради Надія Новосельська.

Уже не один рік сім'я Олександра мріяла про такий будинок, але б'юрократичні перепони з боку влади і різних підконтрольних їй служб заважали здійсненню їхньої мрії. Але вже на початку цього року вдалося віднайти і викупити земельну ділянку, на якій розпочались будівельні роботи за рахунок німецького благодійного фонду "Міст в життя".

"Хочу подякувати усім людям, які нам допомагали під час підготовчих робіт, усім благодійникам, які дали свої кошти на будівництво, а особливо хочу подякувати своїй дружині, яка вже двадцять років мене надихає і підтримує", ‒ сказав Олександр Туз.

Серед тих, хто завітав на свято, була і депутат Дунаєвецької райради Оксана Міщенко, яка під час будівництва організовувала толоки разом зі свободівцями. "Незважаючи на усі перешкоди, ви змогли досягти своєї мети і дарувати сімейне тепло дітям, завдяки вам гасло "Україна без сиріт" стає реальністю", ‒ зазначила вона.

На завершення свободівці подарували господарям будинку "Кобзар" із портретом Тараса Шевченка, а діток привітали смачним десертом.

ъ.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"