ВО "Свобода"

ENG

26 липня 2017
Свободівці Хмельниччини підписали угоду про співпрацю з ветеранською організацією
Свободівці Хмельниччини підписали угоду про співпрацю з ветеранською організацією

26 липня 2017 року голова Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" Олег Лопатовський та очільниця обласної організації Всеукраїнського об'єднання ветеранів Тетяна Галушко підписали угоду про спільні дії.

"Зважаючи на зростання необхідности утвердження на своїй землі українства з його національними цінностями, проти яких триває боротьба космополітичних сил, що прагнуть будувати Україну без українців, сторони домовились про співпрацю з метою:

- Протидії реалізації антинародного курсу щодо розпродажу українських земель, корисних копалин, лісових та водних ресурсів.

- Завершення самовизначення українського народу як споконвічної, корінної і титульної нації держави України, відповідно до декларацій та пактів ООН про громадянські та політичні права націй.

- Побудови громадянського суспільства на засадах української духовности, звичаїв та культури.

- Впровадження національної концепції охорони здоров'я, науки, освіти та формування світогляду і патріотичного виховання молодого покоління на основі українських національних традицій та загальнолюдських цінностей.

- Зміцнення економічної, політичної і військової могутности Української держави шляхом евроатлантичної інтеграції України та підготовки вступу до НАТО.

- Підпорядкування всіх царин суспільного життя цілям досягнення перемоги над російським агресором і відновлення територіяльної цілісности України".

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"