ВО "Свобода"

ENG

1 серпня 2017
Депутати-свободівці у Старокостянтинівській міській раді проти прийняття львівського сміття
Депутати-свободівці у Старокостянтинівській міській раді проти прийняття львівського сміття

1 серпня 2017 року в Старокостянтинові на Хмельниччині відбулися громадські слухання з приводу організації полігону ТПВ за новим проектом. Депутати від ВО "Свобода" у Старокостянтинівській міській раді взяли участь у проведенні громадських слухань, де відстоювали думку громади. Вона полягає в тому, що місто потребує негайного ухвалення рішень щодо полігону ТПВ. Але свободівці разом із громадою міста виступають категорично проти завезення львівського сміття задля реалізації проекту фірми-прокладки, засновником якої є близький друг міського голови Старокостянтинова.

"Ми пропонуємо розпочинати роботу з модернізації полігону за рахунок кредитних або бюджетних коштів, ми категорично проти "фірм-прокладок", які мають заробляти кошти на громаді. Також ми вважаємо, що заради реалізації даного проекту місту не потрібно завозити на свою територію тисячі тон львівського непотребу", ‒ зазначив депутат Старокостянтинівської міської ради свободівець Микола Ваврищук.

За інформацією директора комунального підприємства, яке утримує полігон, планується завозити до 150 тон львівського сміття на добу. Натомість депутати-свободівці надалі будуть разом із громадою відстоювати екологічну безпеку свого міста.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"