ВО "Свобода"

ENG

1 серпня 2017
Михайло Брожик виявив численні порушення в роботі Нетішинського КП "Торговий центр"
Михайло Брожик виявив численні порушення в роботі Нетішинського КП "Торговий центр"

Новопризначений керівник Нетішинського комунального підприємства "Торговий центр" свободівець Михайло Брожик розповів про численні порушення в управлінні КП. Серед основних порушень ‒ незаконне використання площ, втрати б'юджету, великі борги.

"Висновки комісії Нетішинської міської ради з перевірки КП "Торговий центр" невтішні. Виявлено 260, 8 тис. грн заборгованости перед підприємством за розірваними договорами. Встановлено незаконне використання майна площею 321, 7 кв. м.", ‒ констатував Михайло Брожик.

Свободівець зауважив, що громада щорічно втрачала чималий фінансовий ресурс для розвитку. Це і не сплачені 30% оренди комунального майна до б'юджету міста, податків із доходів, з чистого прибутку та инших обов'язкових платежів.

"Для посилення претензійно-позивної роботи були направлені листи Державній виконавчій службі з вимогою надати інформацію про вжиті заходи щодо примусового виконання за кожним виконавчим провадженням. Також направлено лист на виконання наказу Господарського суду про виселення підприємця, що незаконно використовує 321, 7 кв. м. площі "Торгового центру", ‒ розповів націоналіст про перші кроки на посаді директора КП.

За словами Михайла Брожика, у виконавчих провадженнях фігурують прізвища осіб чи їхніх родичів з місцевого бізнесу та різних політсил. Він не виключає, що його дії блокуватимуть та будуть спроби чинити тиск. Однак інтереси громади є пріоритетними і законно працювати мусять геть усі.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"