ВО "Свобода"

ENG

27 липня 2017
Де розташувати МАФи у Шепетівці ‒ вирішить громадськість
Де розташувати МАФи у Шепетівці ‒ вирішить громадськість

27 липня 2017 року на сайті Шепетівської міської ради розпочалося проведення публічної консультації з питань розташування малих архітектурних форм. Містянам пропонують висловити думку шляхом голосування на спеціяльному сайті, за допомогою SMS-повідомлення або ж подавши письмове звернення у загальний відділ виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

"У мене особисто не було жодних сумнівів, що нам потрібна публічна консультація. Такі опитування дають змогу побачити думку людей стосовно тієї чи тієї проблеми. Якщо практика публічної консультації буде успішною, то такий спосіб дізнаватися думку громадян про різні питання і проблеми буде використовуватися і надалі", ‒ наголосив Михайло Полодюк. Думку шепетівців, які долучатимуться до опитування, міська влада врахує під час ухвалення рішення стосовно встановлення МАФів.

Допомогти владі у цьому питанні погодилися активісти кампанії "Стеж за грошима". Серед запропонованих в опитуванні варіянтів є: зупинки громадського транспорту; парки та сквери міста; всередині житлових кварталів; поблизу залізничних та автобусних вокзалів. Ті, хто не є прихильниками таких тимчасових споруд, можуть обрати останній варіянт опитування ‒ "взагалі не розміщувати у Шепетівці".

Відео тут: youtube.com=shareyoutu.be.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"