ВО "Свобода"

ENG

24 серпня 2017
У Хмельницькому освятили пам'ятник Героям Небесної Сотні
У Хмельницькому освятили пам'ятник Героям Небесної Сотні

24 серпня 2017 року в День Незалежності в Хмельницькому відбулося освячення меморіалу тим, хто віддав своє життя за Україну ‒ Героям Небесної Сотні. Виготовлений пам'ятник за кошти міського бюджету та встановлений на перехресті вулиць Героїв Майдану та Соборної. Автори ‒ відомі художники та скульптори Роман Албул та покійний Микола Мазур.

Під час церемонії відкриття Хмельницький міський голова свободівець Олександр Симчишин зазначив, що хоче, аби тут завжди були люди, адже завдяки полеглим патріотам у держави є шанс.

Пам'ятник Героям Небесної сотні в Хмельницькому
Пам'ятник Героям Небесної сотні в Хмельницькому

"Найважливіше ‒ це пам'ять про наших рідних. Для них Україна була понад усе. Вони вірили у світле майбутнє нашої держави і мріяли, щоб Україна процвітала. Вони віддали життя за це. Коли сюди приведуть дітей і розкажуть, за що вони віддали життя, я думаю, у нашої України буде дуже велике майбутнє", ‒ наголосила донька загиблого героя-свободівця Оксана Дзявульська. Її батько Микола Дзявульський був координатором від Шепетівки на Майдані. Мудрий, мужній, шляхетний ‒ дбав про інших більше, ніж про себе. 20 лютого 2014 року на Інститутській куля снайпера поцілила свободівця просто в серце.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"