ВО "Свобода"

ENG

30 серпня 2017
Відбулось чергове судилище над депутатом Хмельницької обласної ради від ВО "Свобода" Віктором Бурликом
Відбулось чергове судилище над депутатом Хмельницької обласної ради від ВО "Свобода" Віктором Бурликом

30 серпня 2017 року відбулось чергове засідання Хмельницького апеляційного суду в справі незаконного встановлення турнікету в приміщення Хмельницької обласної ради.

Нагадаємо, Віктор Бурлик демонтував турнікет, тим самим виконавши рішення Хмельницької обласної ради. Однак голові Хмельницької ОДА, котрий незаконно без будь-якого погодження встановив цей турнікет, такі дії свободівця не сподобались. Зрештою, було відкрито кримінальне провадження і справу передали до суду першої інстанції, який, своєю чергою, повернув документи до прокуратури, бо ті не відповідають жодним нормам. Прокуратура не погодилась із таким рішенням суду і подала апеляцію, вимагаючи призначити повторний розгляд справи в суді першої інстанції. Під час розгляду апеляційної скарги суд ухвалив ганебне рішення на користь прокуратури і тим самим визнав політичне переслідування свободівця Віктора Бурлика.

"Я переконаний, що ця справа шита білими нитками. Це ніщо инше як політичне переслідування з боку голови Хмельницької ОДА. Мене обрала громада Хмельниччини, а під час демонтажу незаконно встановленого турнікету в приміщенні Хмельницької обласної ради я виконував волю суспільства і рішення ради про демонтаж турнікету", ‒ зазначив депутат Хмельницької обласної ради свободівець Віктор Бурлик.

Це вже не вперше влада переслідує свободівців-націоналістів, намагаючись кинути за ґрати тих, хто відстоював українську землю від посягань московських окупантів.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"