ВО "Свобода"

ENG

1 вересня 2017
Свободівець-інженер Володимир Постовий став співавтором унікального винаходу
Свободівець-інженер Володимир Постовий став співавтором унікального винаходу

10 серпня 2017 року в державному реєстрі патентів України зареєстровано патент на винахід, що належить до галузі видобувної або гірничо-збагачувальної промисловости, а саме до способів подрібнення порід типу гіпсів, вапняків, доломітів.

Корисна модель ‒ спосіб переробки нерудних матеріялів низької та середньої твердости природної вологости. Винахід ‒ "корисна модель" ‒ належить до способів подрібнення порід типу гіпсів, вапняків, доломітів.

У процесі гірничої переробки даних матеріалів, в результаті класифікації утворюється до 25% відсотків фракції 0-10 мм і 0-20 мм. Як правило, ці фракції йдуть на утворення відвалів, що займають чималі території і вимагають затрат під складування та зберігання. Завдяки винаходу стає можливою переробка нерудних матеріялів низької та середньої твердости до фракції 0, 5 мм. А це вже готовий продукт під складування та реалізацію. Тобто можна досягти майже безвідходного виробництва.

Вапняк, доломіт, гіпсовий камінь, перероблені за допомогою цієї нової технології на лінії до фракції 0, 5 мм, ‒ це на виході готовий продукт для агромеліорації (розкислення ґрунтів), в сільськогосподарському виробництві комбікормів, металургії (флюсова добавка).

Вітаємо винахідників ‒ Володимира Постового та Івана Атамана.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"