ВО "Свобода"

ENG

27 вересня 2017
Хмельницька облрада підтримала запит фракції ВО "Свобода" щодо незаконного розпаювання землі в Колодіївці
Хмельницька облрада підтримала запит фракції ВО "Свобода" щодо незаконного розпаювання землі в Колодіївці

27 вересня 2017 року депутати Хмельницької обласної ради абсолютною більшістю підтримали запит голови фракції ВО "Свобода" Івана Гончара щодо незаконного розпаювання земель ДП Радгосп "Колодіївський".

"Сьогодні на сесії присутні жителі села Колодіївка Кам'янець-Подільського району, які звертаються до нас ‒ обранців громад Хмельниччини з проханням розглянути звернення до облдержадміністрації, прокуратури у Хмельницький області щодо незаконного розпаювання земель ДП Радгосп "Колодіївський". Прошу розглянути це питання одним із перших і закликаю підтримати людей. Дійсно, земельні ділянки повинні отримати ті, хто пропрацював не один рік у цьому радгоспі, а також захисники держави в російсько-українській війні", - зазначив Іван Гончар.

На жаль, більшість обласних обранців відмовилась надати слово представникам Колодіївської громади, які від самого ранку мітингували під Будинком Рад з вимогою припинити незаконні дії із розподілу землі. На що обурена депутат-свободівка Китайгородської сільської ради Євгенія Коритнік вручила голові облради символічний "торт" з колодіївської землі, дерибану якої не помічає влада.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"