ВО "Свобода"

ENG

4 жовтня 2017
"Кіборг" Назарій Чепко очолив свободівську команду на виборах до Городоцької ОТГ
"Кіборг" Назарій Чепко очолив свободівську команду на виборах до Городоцької ОТГ

4 жовтня 2017 року свободівці Хмельниччини успішно зареєструвалися на вибори до об'єднаних територіяльних громад, які відбудуться 29 жовтня 2017 року.

До Городоцької ОТГ свою команду висуває доброволець "Легіону Свободи", голова Городоцької районної організації ВО "Свобода" кіборг Назарій Чепко.

"Нікого з виборців не переконуватиму в своїй правоті, не даватиму порожніх обіцянок, як більшість кандидатів. Моя команда не буде роздавати гречку, будівельні матеріяли чи влаштовувати концерти в центрі міста, адже наша партія не належить жодному з олігархів", ‒ зазначив Назарій Чепко.

За словами націоналіста, його команда ‒ це люди з народу: ветерани російсько-української війни, діючі військові, волонтери, студенти, молоді батьки, підприємці, люди мистецтва, медики та працівники освіти: "Серед нас ті, хто пліч-о-пліч стояли разом на фронті, хто збирав їжу в тилу та привозив нам її на передову, будучи волонтером, а також ті, хто молився за нас і мир в Україні. Наша агітація ‒ це не кольорові папірці, а реальні справи, боротьба за майбутнє дітей та мир в Україні. На відміну від олігархів, ми на війні не заробляємо мільйони доларів, а, на жаль, втрачаємо здоров'я та побратимів-героїв".

Прес-служба Городоцької районної організації ВО "Свобода"