ВО "Свобода"

ENG

4 жовтня 2017
ВО "Свобода" висунула кандидатів на голів Городоцької та Красилівської ОТГ
ВО "Свобода" висунула кандидатів на голів Городоцької та Красилівської ОТГ

4 жовтня 2017 року на Хмельниччині зареєстрували кандидатів-свободівців на посади голів Городоцької та Красилівської об'єднаних територіяльних громад.

На Городоцького міського голову ВО "Свобода" висунула кандидатуру Григорія Легкого. Педагог із багаторічним досвідом, нині завуч Городоцької гімназії та депутат Городоцької міської ради. На початку Революції гідности Григорій Анатолійович одним із перших держслужбовців не побоявся вийти на місцевий Майдан на знак протесту проти злочинного режиму Януковича. Виховав двох синів ‒ справжніх патріотів України, які нині воюють на сході України. Без сумніву гідний кандидат на посаду міського голови.

"За два роки влади в органах місцевого самоврядування українські націоналісти довели, що можуть бути господарями на своїй землі. Ми показали, що український націоналіст може досягати результатів. Громади Хмельницького та Шепетіки зробили правильний вибір у жовтні 2015 року, обравши на посади міських голів свободівців Олександра Симчишина та Михайла Полодюка. Тепер їх міста стрімко розвиваються, а мешканці впевнені ‒ влада дбає, насамперед, про інтереси громади. Я використаю їх найкращий досвід, щоби наша громада стала сильною та самодостатньою", ‒ зазначив Григорій Легкий.

Аркадій Питлик з Олександром Симчишином
Аркадій Питлик з Олександром Симчишином

На Красилівського міського голову "Свобода" висунула Аркадія Питлика, голову СК "Прогрес". Свободівець протягом 2000‒2010 років був депутатом Кульчинківської сільської ради та Красилівської районної ради Хмельницької области. Одружений та виховує трьох дітей.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"