ВО "Свобода"

ENG

4 жовтня 2017
Олег Стебницький ‒ кандидат на голову Слобідко-Кульчиєвецької ОТГ
Олег Стебницький ‒ кандидат на голову Слобідко-Кульчиєвецької ОТГ

4 жовтня 2017 року виборча комісія зареєструвала кандидата на посаду голови Слобідко-Кульчиєвецької ОТГ Кам'янець-Подільського району Хмельницької области від ВО "Свобода" Олега Стебницького 1969 року народження.

Націоналіст після закінчення Кам'янець-Подільського сільськогосподарського технікуму працював електромонтером. Відслужив в армії і вступив до Військово-інженерного інституту. Працюючи на різних посадах, в тому числі керівних: в правоохоронних органах, в пенітенціярній службі, викладачем тактико-спеціяльних дисциплін та кримінально-виконавчого права, здобув фах юриста та управлінця. Нині побратим Олег ‒ заступник начальника юридичного факультету Академії державної пенітенціярної служби.

З початку російсько-української війни добровільно пішов захищати Україну. Направлений в Луганську область (сектор А), прийняв командування міжрегіональним підрозділом спеціяльного призначення в м. Старобільськ. У травні 2015 року його перевели командиром підрозділу спецпризначення "Циклон" в м. Маріуполь (сектор М). Звання полковника присвоєно Олегу Стебницькому під час бойових дій, в окопах. Нині займається волонтерською діяльністю. Майстер спорту, полюбляє офіцерське триборство та гирьовий спорт. Олег Стебницький ‒ один з найкращих синів Кам'янеччини. Мешкає поблизу Мукші Китайгородської, батьки і родина ‒ в с. Врублівці та Яруга.

"Вважаю, що найбільша біда сьогодення ‒ людська байдужість і корупція в органах влади. Найбільше ціную в людях чесність, справедливість, любов до рідної землі", ‒ зазначив кандидат на посаду Слобідко-Кульчиєвецького сільського голови Олег Стебницький.

Крім того, Кам'янець-Подільська районна організація ВО "Свобода" висунула 16 кандидатів у депутати Слобідко-Кульчієвецької сільської ради.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"