ВО "Свобода"

ENG

3 листопада 2017
У Шепетівці свободівець вивів на чисту воду недобросовісного теплопостачальника
У Шепетівці свободівець вивів на чисту воду недобросовісного теплопостачальника

3 листопада 2017 року в місті Шепетівка на площі перед міською радою відбулося народне віче, присвячене темі зриву опалювального сезону.

Першим звернувся до громади міський голова Михайло Полодюк: "Щодня я, як і кожен містянин, повертаюсь у холодну квартиру із централізованим опаленням. Тому ми повинні єднатися в боротьбі проти недобросовісного теплопостачальника ‒ ТОВ "Шепетівка Енергоінвест". Міській владі необхідна ваша підтримка!".

"Податкова служба провела розслідування щодо фінансових операцій підприємства за 2012-2013 роки. Усі кошті, сплачені населенням за тепло, керманичі фірми через "Місто Банк" в Одесі виводили в офшори, нахабно грабували Шепетівку", ‒ наголосив депутат Шепетівської міськради від ВО "Свобода" Михайло Верхогляд.

Націоналіст запропонував шепетівцям їхати до Києва і блокувати НАК "Нафтогаз", пікетувати Кабмін, йти до Адміністрації Президента і вимагати запровадження у місті надзвичайного стану, щоби дали газ. А гендиректора ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" попросив дати місту спокій, повернувши підприємство у комунальну власність. Усі пропозиції свободівця громада підтримала.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"