ВО "Свобода"

ENG

6 листопада 2017
Шепетівська міськрада поверне теплопостачальне підприємство у комунальну власність
Шепетівська міськрада поверне теплопостачальне підприємство у комунальну власність

6 листопада 2017 року на позачерговій сесії Шепетівської міськоради депутати ухвалили рішення розірвати договір концесії із ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" через неналежне виконання підприємством умов договору надання населенню послуг із теплопостачання.

"Ми рекомендуємо гендиректору товариства вже 7 листопада укласти угоду з міською радою про розірвання концесійного говору від 2 грудня 2012 року. У разі відмови ‒ надати інформацію про уповноважених на передання цілісного майнового комплексу "Шепетівське підприємство теплових мереж", ‒ заявив Шепетівський міський голова свободівець Михайло Полодюк.

У роботі сесії взяли участь голова Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" Олег Лопатовський та депутат обласної ради свободівець Ігор Нікулішин.

"Будьте певні, міська влада, очолювана націоналістом, зможе виправити проблеми із теплопостачанням у вашому місті, накопичені керівництвом "Шепетівка Енергоінвест", які з 2011 року паразитують на містянах. Зі свого боку обіцяю, що за потреби свободівці зі всієї Хмельниччини з'їдуться в Київ під стіни "Нафтогазу", Кабміну, якщо ці структури блокуватимуть подальше просування сьогоднішнього рішення міської ради. Також ми гарантуємо підтримку фракції "Свободи" в обласній раді у боротьбі шепетівців за тепло в домівках", ‒ зазначив Олег Лопатовський.

Нагадаємо, через накопичені ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" борги перед НАК "Нафтогаз Україна" станом на 6 листопада 2017 року опалювальний сезон у Шепетівці досі не розпочався.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"