ВО "Свобода"

ENG

7 листопада 2017
Рішення про повернення тепломереж у комунальну власність вручили ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" у супроводі поліції
Рішення про повернення тепломереж у комунальну власність вручили ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" у супроводі поліції

7 листопада 2017 року уповноважена комісія Шепетівської міськради у супроводі представників правоохоронних органів вручили адміністрації ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" рішення сесії про розірвання з підприємством договору концесії та повернення тепломереж у власність громади.

"6 листопада керівництво обмежило доступ на територію фірми та завадило нам вручити рішення про відмову від договору концесії та повернення майна. Коли члени виконкому прибули на місце, виявилося, що задовго до кінця робочого дня всі входи на територію підприємства зачинено. Лише під вечір почали виходити працівники. Дочекалися ми гендиректора Олександра Пустовойта, але той категорично відмовився отримувати рішення", ‒ розповів депутат Шепетівської міськради свободівець Михайло Верхогляд.

За словами націоналіста, наступного дня довелося звертатися до поліції, щоби потрапити на територію ТОВ "Шепетівка Енергоінвест". Одначе і тут чинили перешкоди, зокрема кілька разів секретарі відмовлялися реєструвати будь-які документи, окрім самого рішення. Все ж згодом погодилися прийняти весь пакет документів.

Щоби не дати недобросовісному теплопостачальнику шансу уникнути відповідальности, документи разом із проєктом угоди про розірвання концесійного договору надіслали на підприємство поштою.

Прес-служба ВО "Свобода"