ВО "Свобода"

ENG

9 листопада 2017
У б'юджетних установах Хмельницького суттєво знизили витрати енергоресурсів
У б'юджетних установах Хмельницького суттєво знизили витрати енергоресурсів

З початку опалювального сезону в багатьох б'юджетних установах Хмельницького запущені в роботу індивідуальні теплові пункти. Завдяки щоденному моніторингу витрачання енергоресурсів усіма б'юджетними закладами міста ми бачимо зниження рівня споживання тепла з відповідним періодом минулого року. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив заступник Хмельницького міського голови свободівець Володимир Гончарук.

"Наприклад, у міському перинатальному центрі усього за місяць різниця в споживанні склала 74 Гкал, не дивлячись на те, що опалювати приміщення цього року почали на 3 дні раніше. А це приблизно 80 тисяч гривень економії при загальних затратах 750 тис. грн на встановлення ІТП", ‒ написав свободівець.

Як повідомляє націоналіст, уже через місяць буде запущено ще 4 ІТП у дитячих садочках за б'юджетні кошти, 4 ІТП згідно з програмою НЕФКО та 5 ІТП на умовах енергосервісу.

Довідка. Індивідуальні теплові пункти ‒ це комплекс пристроїв, що дозволяє регулювати подачу тепла в будівлю відповідно до необхідної температури на датчиках усередині приміщення. Найбільш ефективний при перепаді температур.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"