ВО "Свобода"

ENG

9 листопада 2017
"Свобода" задовольнила заяву Івана Гончара про складання повноважень голови фракції
"Свобода" задовольнила заяву Івана Гончара про складання повноважень голови фракції

9 листопада 2017 року Хмельницька обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" офіційно задовольнила заяву Івана Гончара про складання повноважень голови фракції у Хмельницькій обласній раді.

"Я подав заяву про складання повноважень за власним бажанням ‒ її задовольнили. Вдячний побратимам за конструктивну роботу в обласній раді, принциповість та одностайність в усіх питаннях щодо розвитку громад Хмельниччини", ‒ прокоментував відтепер екс-очільник свободівської фракції.

Виконувачем обов'язки голови фракції призначено Ігоря Нікулішина.

Для довідки: Ігор Нікулішин народився 1971 року. Член Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з 2009 року. Має вищу освіту ‒ закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище, колишній військовий. Нині ‒ успішний підприємець. Активний учасник Революції гідності. Волонтер. Із початком бойових дій на сході України підтримує українських бійців. Допомагає малозабезпеченим родинам, людям із фізичними вадами, дітям. Нині депутат Хмельницької обласної ради від ВО "Свобода". Член комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології, а також депутатських груп "Контроль за станом планування та якістю ремонту автодоріг Хмельниччини" і "Контроль за використанням земель, її надр, водних та інших ресурсів в межах Хмельницької області". Має перший розряд зі стендової стрільби.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"